Recenze

Společnost Trans Solutions byla založena v Praze v roce 2012. V současné době je společnost zastoupena kancelářemi v České republice, Bělorusku a Rusku. Vážíme si každého zákazníka a zákazníci si cení nás. 

NORTON-WAY
Skvělá společnost. Všechno je jasné při nakládce a vykládce. Platba je vždy včas. Zvláštní poděkování Tatyaně - spolehlivá, odpovědná, vždy k dispozici. Otázky jsou vyřešené rychle a jasně !!! Hodně štěstí ve vaší práci, doufáme na další spolupráci. Doporučujeme !!!
TransGruz Logistik
Skvělá společnost! Co se týče nakládek a plateb, vždy je vše jasné a včas. Specialista exportního oddělení Christina Kazak je zodpovědná a organizovaná osoba, profesionál ve svém oboru!
EGT Express Ukraina
Velmi slušná a profesionální společnost, vyjádříme zvláštní poděkování Olze Zaritskoj, doufáme na další spolupráci. Doporučujeme všem.
Midas Cargo
Udělal jsem několik přeprav pro tuto společnost, jasnost ve všem: od podepsání smluv po včasné platbě, rychlé řešení problémů vznikajících v procesu přepravy, doporučuji. Zvláštní poděkování patří Eleně Maksimovičové.
Nadvirniak Igor Mikolajovič.
Děkujeme za spolupráci, bylo příjemné pracovat. Doufáme na další spolupráci. Děkujeme moc Eleně !!!
Soukromý podnik Transporter Bel
Děkujeme za spolupráci! Doufáme na další spolupráci! Zvláštní poděkování Victorii.
Avtotranzit
Spolehlivý zákazník, děkujeme Vám za včasnou platbu a bezproblémovou přepravu. Doufáme na další spolupráci.
Ilto Mihailo Ivanovich
Mnohokrát děkujeme Tatianě za její jasnost a efektivní práci. Příjemně pracovat se spolehlivými lidmi. Doufáme na další spolupráci!
Omuss
Dobrá společnost. Platby jsou vždy v pořádku. Pouze pozitivní dojem z práce! Darya je profesionál! +++
Frost lines
Dobrá společnost, vynikající a profesionální práce! Daváme Olze a Darii pouze plusy.