Dmitry Ugnačev

Vedoucí oddělení

Dmitry Ugnačev

Do společnosti jsem nastoupil v srpnu 2016. V té době bylo ještě ve společnosti málo lidí. Kromě řidičů jen vedoucí přepravy, mechanik, účetní, přepravce v mé osobě a přímý nadřízený. Společnost existovala relativně krátce, vlastně byla na samém počátku. Upřímně řečeno, pro mě to byla zcela nová zkušenost, neboť jsem neměl nikdy příležitost pracovat ve společnosti od jejího založení.
Tehdy bylo sídlo společnosti mimo město a vzpomínám si na den, kdy jsme si pronajali kancelář v centru města. Občas jsem v nové kanceláři pracoval sám, protože organizace podniku v té době byla taková, že mechanik, vedoucí přepravy, a dokonce i účetní byli mimo město, kde zajišťovali vše potřebné pro řidiče a provoz vozidel.
Měli jsme 12 vozidel a byla představa pořízení dalších 3 souprav v nejbližších týdnech. Společnost rostla velmi rychle a intenzivně. Návěsy a přívěsy byly standardní a příliš se nelišily. Přeprava se realizovala zejména z České republiky a Polska do Ruska, nejčastějším přepravovaným nákladem byly náhradní díly a spotřební zboží. Hlavní předností a konkurenční výhodou společnosti jak tehdy, tak i dnes, byla rychlost doručení a řešení problémů a potřeb klienta.
Tímto tempem společnost pokračovala v rozvoji celý rok a nastal okamžik, kdy počet vozidel překročil 40 jednotek a vznikla potřeba vytvořit samostatné oddělení a navýšit počet zaměstnanců. Začátkem roku 2018 tak vzniklo plnohodnotné oddělení vlastní dopravy a já jsem se stal jeho vedoucím.
Dnes již počet vozidel ve firmě představuje více jak 100 souprav, vozový park byl doplněn o chladící návěsy, zařízení pro přepravu objemných nákladů, tzv. „lokomotivy“, a počet přívěsů Mega se zdvojnásobil. Otevřeli jsme mnoho nových tras pro dopravu jak v Evropě, tak v oblasti Asie. Geografie naší společnosti byla doplněna o země jako Francie, Španělsko, Itálie, nebo Maďarsko. Jezdíme do Kazachstánu, Uzbekistánu, Kyrgyzstánu a jako perspektivní se jeví Mongolsko a další země.
Náš tým se mnohonásobně rozrostl, jenom personál v kancelářských profesích sestává z více než 60 lidí, a také skupina řidičů se neustále doplňuje nově příchozími zaměstnanci.
Těší mne, že se společnost stala skutečně mezinárodní, vznikají nová oddělení, společnost pokračuje v růstu a zaměstnanci mají více a více příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu.
Jsem rád, že jsem součástí týmu Trans Solutions, který neustále roste a objevuje nové rozhledy. Hodně štěstí nám všem přeju :)

 

09.07.2019