Evgeniya Migovan

Manažer oddělení fakturace a pohledávek 

 

 

Moje cesta v Trans Solutions začala v prosinci 2018. Nastoupila jsem na pozici účetní. Už tehdy jsem si uvědomila, že společnost je mladá, ale přitom velmi perspektivní. Nejprve bylo pro mě důležité odhalit svůj potenciál a připojit se k týmu.

Po roce úspěšné práce mi byla nabídnuta pozice manažera účetního oddělení. Nová pozice dohromady s poskytnutou důvěrou od vedení společnosti se stala pro mě ještě větší motivací k splnění vložených do mě naději. Ráda bych poděkovala svým skvělým vedoucím za jejich přístup k práci a ocenila jejich vysoké profesionální kvality, které ostatní inspirují k úspěchu.

Naše oddělení se postupně rozšiřovalo a já jsem v současné době vedoucí vynikajícího týmu. Je příjemné pracovat v týmu, kde vládne harmonie – s lidmi, kteří si navzájem důvěřují a pracují na dosažení společných cílů.

S jistotou mohu říci, že náš tým zvládá své profesionální povinnosti na jedničku. Jakýkoliv problém je vyřešen okamžitě a zaměstnanci se rozvíjejí, stejně jako naše společnost. Při práci se samozřejmě potýkáme s obtížemi, ale díky tomu je práce ještě zajímavější a pomáhá rozvíjet a získávat nové zkušenosti.


08.12.2020