Renata Rollo

Hlavní účetní (Česká republika)

Obecně se má za to, že by měl člověk nastoupit do zahraniční společnosti s dobrou znalostí cizího jazyka. Já uměla na počátku je zdrastvujtě. Ale nově založená společnost Trans Solutions mne natolik nadchla svými plány a poctivým a přátelským přístupem lidí, že jsem v tu chvíli tento svůj nedostatek ani moc nevnímala.
Postupně jsem budovala svůj účetní tým v Minsku a díky pomoci a trpělivosti kolegů jsem se po krátké době nejen dorozuměla, ale časem byla schopná v jejich rodném jazyku provádět i potřebná školení.
Výsledky ukázaly a dále ukazují, že je možné českou legislativu zpracovávat i v jiné zemi.
Mám ráda práci, kde se mohu spolehnout na své spolupracovníky, prostředí, kde se problémy řeší ke spokojenosti všech a podnikání, které se rozvíjí a roste. Ostatně ani můj osobní růst by nebyl možný bez spolupráce s týmem v Minsku, se skromnými a pracovitými lidmi, kteří žijí pro firmu jako já sama a kterých si velice vážím.
A tak třebaže je dnes z malé firmy velká společnost a práce je někdy opravdu hodně, vůbec nelituji, že jsem se tehdy byť se znalostí jednoho ruského slova stala jednou z nás.

 
08.06.2019