Viktorie Chemmelmann

Vedoucí oddělení 

Viktorie Chemmelmann

Před dvěma lety jsem přišla do mladé, dynamicky se rozvíjející společnosti. Ve fázi pracovního pohovoru si mou přízeň získal zejména ředitel – aktivní, ambiciózní, s dalekosáhlými plány. Od první chvíle jsem si přála být součástí tohoto procesu. Měla jsem již tehdy zkušenosti z logistiky, takže jsem přijala okamžitě nabídku pracovat v oblasti rozvoje exportu a pro destinaci Kavkaz.
Moje práce spočívá v organizaci silniční dopravy, jsem takovým spojením mezi zákazníkem a dopravcem. Dopravní logistika je komplexní mechanismus, ve kterém spolupůsobí velké množství lidí a faktorů, kde i malé selhání může vést k nezvratným následkům. Pro mě bylo vždy důležité pracovat kvalitně a profesionálně. Byla to právě koordinovaná práce v týmu Trans Solutions, která mě naučila správným způsobem zorganizovat si svou práci, stanovit si priority a zajišťovat včasné splnění objednávek.
Bylo to snadné? Ne! Bylo to těžké, bylo to obtížné, občas se zdálo, že mi na to nebude stačit nejen pracovní den, ale ani 24 hodin. Ale schopnost řešit složité úkoly, pracovat nepřetržitě, nacházet cestu z beznadějné situace – to vše přináší ten samý pocit uspokojení a šanci cítit se jako skutečný profesionál ve svém oboru, což mne vždy motivuje k dalším úspěchům.


28.07.2019